DESIGNOVÁ ŘADA IDEA

ventilátor IDEA K
designový ventilátor IDEA
designový ventilátor IDEA K
designový ventilátor IDEA K
designový ventilátor IDEA
designový ventilátor IDEA
designový ventilátor IDEA
designový ventilátor IDEA

Vylaďte si Váš interiér do posledního detailu díky naší nabídce designových ventilátorů IDEA s nepřeberným množstvím barevných kombinací ozdobných skleněných výměnných krytů. Nabízíme vysoce kvalitní produkty s nízkou spotřebou elektrické energie. Inovativní ventilátory nezaujmou pouze svým netradičním designem, ale i svou nízkou hlučností.

Design a tedy vzhled výrobku již několik let patří do specifické skupiny neverbální komunikace a svým designem tak produkty nesdělují pouze to, k jakému účelu mají sloužit nebo jakou technologií byly vytvořeny, ale zároveň doplňují a tvoří prostředí kolem nás a neustále na nás působí.

Ventilátory řady IDEA jsou součástí nové produktové řady značky Klimatom. Díky své jedinečné konstrukci a použití kvalitních součástek od předních evropských výrobců představují ventilátory tichý, ale i přesto velmi výkonný doplněk nejen do koupelen či na toalety, ale všude tam, kde je zapotřebí čerstvého vzduchu a zachování designového konceptu místa.

Pomozte nám rozvířit již tak stojaté vody ventilačního odvětví pomocí designové řady IDEA.

0
TVARY
0
ZÁKLADNÍCH BAREV
0
BAREVNÝCH KOMBINACÍ

DOSTUPNÁ PROVEDENÍ

Základní modul výrobku dodávaný s vyústěním pro průměry 100 a 125 mm. Modul disponuje speciálním asynchronním motorem s kuličkovými ložisky. Dostupný v základním provedení, s časovým spínačem nebo v provedení na bezpečné napětí.

Domovní kulatý ventilátor s výměnným skleněným krytem. Dodávaný s vyústěním pro průměry 100 a 125 mm. Dostupný v provedení single nebo double. Single disponuje pouze jedním předním krytem, zatímco double obsahuje i střední doplňkový kryt.

Domovní hranatý ventilátor s výměnným skleněným krytem. Dodávaný s vyústěním pro průměry 100 a 125 mm. Dostupný v provedení single nebo double. Single disponuje pouze jedním předním krytem, zatímco double obsahuje i střední doplňkový kryt.

IDEA KONFIGURÁTOR

Neumíte si představit jak barevné kombinace vypadají dohromady? Vyzkoušejte náš konfigurátor IDEA a sestavte si svůj nový designový ventilátor.

designový ventilátor IDEA

PŘÍSLUŠENSTVÍ