VISION, KRUH LED & OVAL LED

27.04.2023

Připravili jsem si pro Vás další novinky. Tentokrát však ze světa svítidel. V našem sortimentu nově naleznete svítidla s LED zdrojem a v mnoha rozměrech. Jedná se o předobjednávku a informace ke svítidlům budou doplňována v průběhu následujících dnů.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit a prozatím kontaktujte svého obchodního zástupce nebo udělejte předobjednávku v našem internetovém obchodě (připravujeme).

Mezi připravovanými produkty naleznete svítidlo VISION, které si může pochlubit moderním designem a možností přepínání chromatičnosti, tedy barevné teploty, na těle svítidla. Další novinkou jsou produkty ze stejné produktové LED řady a to svítidla KRUH LED a OVAL LED, které mají stálou barevnou teplotu, ale mohou se pyšnit stupněm krytí IP65.

VISION je svítidlo kruhového tvaru s LED zdrojem o mnoha výkonech. Lze si přepínat mezi jednotlivými barevnými teplotami, které lze velmi jednoduše rozdělit na teplou bílou (3000 K), denní bílou (4000 K) a studenou bílou (6000 K). Při rozmýšlení, jaké svítidlo pořídit do jaké místnosti, je vhodné se zabývat právě touto hodnotou. Teplejší odstíny (zhruba do 3000 K) jsou vhodné do obytných místností a studenější odstíny (od 4000 K) jsou vhodné například do koupelen či kanceláří a studoven.

Teplé odstíny navozují spíše pocit pohody, zatímco studené odstíny ošálí náš organismus a přesvědčí jej, že je stále den a je vhodné být aktivní a udržovat pozornost. Ovšem každý vnímá barevnou teplotu jinak a vyhovují mu tak tyto barvy v odlišných místnostech.

V případě svítidla VISION Vám však nutnost volby odpadá, jelikož si můžete při instalaci svítidla do místnosti zvolit, jakou barevnou teplotu tedy chcete. V případě, že se později rozhodnete, že chcete změnu, není nic jednoduššího než pouhým pootočením svítidlo sundat z montážní konzole a přepnutím tlačítka na těle svítidla tuto hodnotu změnit.

KRUH LED OVAL LED jsou velmi výkonné LED svítidla pro všestranné použití. Díky svého stupni krytí IP65 je lze používat i v exteriéru a díky své mechanické odolnosti IK10 jsou vhodné i do různých průmyslových a technických budov.

Oproti svítidlu VISION jsou však limitovány pevně danou barevnou teplotou, tedy 4000 K (denní bílá).

Jak a kdy objednat?

Výrobky můžete prakticky objednávat již nyní na emailové adrese info@tomex.cz nebo na telefonním čísle +420 483 368 702 i přestože se v současnosti jedná pouze o předobjednávky. Předpokládaný datum naskladnění svítidel je 10/2023 a v případě předobjednávky Vám budou svítidla expedovány v den naskladnění přednostně.

Svítidla jsou k dostání i na našem internetovém obchodě pro snadnější objednávání. Výrobky jsou přidány na e-shop ve stavu předobjednávek.

Děkujeme za Vaši přízeň a případné předobjednávky.

Produktový leták

K svítidlům jsme pro Vás připravili leták se základními údaji k připravovaný novinkám.

VISION

KRUH LED

OVAL LED

©2023 TOMEX a Novák, s.r.o.