LIMA: novinka v našem sortimentu

08.02.2022

Začátkem roku 2022 jsme si pro Vás připravili novinky v našem sortimentu. Jedná se o designový domovní ventilátor, který zaujme jak svým designem, tak svou cenou. Díky použité technologie a materiálům je ventilátor velmi výkonným, ale energeticky šetrným doplňkem do koupelen, kuchyní, garáží nebo jiných malých až středních místností.

Připravili jsme si pro Vás dva typické rozměry vyústění těchto ventilátorů a zároveň s nimi dvě nejprodávanější varianty ventilátorů. Díky tomu můžete již nainstalované ventilátory vyměnit za designový ventilátor LIMA během pár minut. Ventilátory jsou k dostání v základním provedení se svorkovnicí nebo s časovým spínačem a to s vyústěním pro 100 nebo 125mm ventilační vedení.

Technické parametry

LIMA je ventilátor vybavený ozdobným předním krytem z odolného plastu a hliníkové vrstvy. Díky tomu LIMA odolává mechanickému poškození lépe než již zalistovaný designový ventilátor IDEA se skleněným ozdobným krytem.

Díky své jedinečné konstrukci a použití kvalitních součástek tvoří ventilátor tichý, ale i přesto velmi výkonný doplněk. Designový ventilátor LIMA zároveň pomáhá zachovat designový koncept místa nebo jej posouvá na vyšší úroveň. V tabulce níže si poté můžete prohlédnout veškeré technické parametry ventilátoru.

Technické parametry LIMA 100 LIMA 125
objemový průtok [m3/h] 110 205
statický tlak [Pa] 35 60
akustický tlak [dB(A) 1m] 39 38
příkon [W] 12 13
napájecí napětí [V/Hz] 230/50 230/50
proud [A] 0,07 0,08
max. teplota [°C] 40 40
krytí výrobku [IP] 45 45
podlahová plocha [m²] 10 16
třída ochrany II II

Jak a kdy objednat?

Výrobek můžete prakticky objednávat již nyní na emailové adrese info@tomex.cz nebo na telefonním čísle +420 483 368 702 i přestože se v současnosti jedná pouze o předobjednávky. Čekáme na dokončení výroby krabiček, abychom již spustili plný prodej ventilátorů a mohli Vám zpříjemnit Váš život a prostředí.

Po spuštění prodeje ventilátorů bude výrobek k dostání i na našem internetovém obchodě pro snadnější objednávání.

Děkujeme za Vaši přízeň a případné objednávky.

Katalogový leták

K výrobku jsme pro Vás připravili leták se základními údaji k připravované novince. Mimo jiné obsahuje i objednávací čísla pro Vaše snadnější objednávky.

©2022 TOMEX a Novák, s.r.o.